ЦСКА представи отборът си и победи Ботев Враца

ЦСКА представи отборът си и победи Ботев Враца post thumbnail image

ЦСКА победи Ботев Враца в последната си контрола за подготовката с категоричното 4-0. Армейците изиграха добър мач, в който показаха добри атаки, интересни разигравания и най-важното четири гола. Врачани си вкараха автогол в началото на мача, а неочаквано за мен всички останали голове за червените вкара Варела. Погледът му върху играта, нестандартните отигравания и добрият му пас ги видяхме не веднъж, но пък сега освен всичко това Феде блесна и с хеттрик.

Новите попълнения се постараха пред феновете на “Армията”, които бяха дошли да видят контролата. Единствено Чатакович не показа това, което се очаква от него. Загатва за потенциал, но с действията си на терена по-скоро казва, че има нужда от още адаптация за да се превърне в диригент на играта на червените.

ЦСКА надигра Ботев Враца по всички показатели и заслужено победи. На почивката между двете полувремена червените представиха отборът си за новия сезон 21/22. След седмица е мача за Суперкупата, а след това стартира и първенството. Армейците изглеждат готови. Пенев също заяви, че са готови и чакат с нетърпение старта на тото лигата.

Феновете на ЦСКА също нямат търпение да започне първенството, и накрая да видят 32-рата титла в музея на “Армията”. Всички на стадиона!